Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W395

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

„Wściekle głośno”- taki slogan opisuje Sony Ericssona W395. Dwa głośniki stereo mają zapewnić nam głośny i wyraźny dźwięk, dzięki któremu dzwonki na Sony Ericssona W395 mają brzmieć bardziej imponująco. Nie łudźmy się jednak, że maleńkie głośniki zastąpią nam profesjonalny sprzęt grający. Główny 2,0 calowy ekran LCD przedstawia tapetę lub wybrane motywy na Sony Ericssona W395, których standardowo jest pięć, a znalezienie dodatkowych w sieci może być trudnym zadaniem.

Przechodząc do kwestii rozrywki, to z wyjątkiem muzyki mamy do dyspozycji trzy wgrane gry na Sony Ericssona W395.Wbudowana funkcja TrackID pozwoli nam na zidentyfikowanie nie rozpoznanego przez nas utworu, wystarczy połączenie z Internetem i 10 sekund nagrania. Książka telefoniczna pomieści 1000 wpisów. Telefon jest wyposażony w aparat z matrycą 2 MPix.  Możliwość bezpośredniego wysłania zdjęć na bloga. Niemniej jednak wykonane fotografie posiadają dość słabą ostrość oraz są przesycone fioletem.  Sony Ericsson W395 to telefon, którego bateria wytrzyma 12 i pół godziny słuchania muzyki, oraz 8 godzin nieustanej rozmowy. Sony Ericsson W395 nie zasługuje na opinie telefonu kiepskiego, z resztą sam jego wygląd je jest do końca zachęcający, wydaje się być troszkę kiczowaty, jednak to kwestia gustu. Jak na telefon wyprodukowany w 2009 roku, jest mało imponujący.

Dziś sony Ericsson W395 to cena od 349,00 zł do 599,00, nie wiem jednak czy warto inwestować w niego nawet taka sumę.