Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W380i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson W380i to telefon, który na pierwszy rzut oka przypada do gustu. Nawet bardzo! Dobre wrażenie znika, gdy przyglądniemy się bliżej, znajdziemy trzeszczącą obudowę i fatalny, wbudowany głośnik, a patrząc z dystansu wszystko co tam wbudowane jest średniej klasy, okrojone i uproszczone. To przekłada się na fakt, iż jest to model dla mniej wymagających. Przejdźmy do konkretów.

Motywy na sony Ericssona W380i znajdziecie bez problemu, dopasujecie do swoich potrzeb. Gry na Sony Ericssona W380i to żadna rewelacja, jednak nie jest tragicznie. 1,9 calowy wyświetlacz prezentuje się nieźle. Menu przypadnie do gustu każdemu, kto miał do czynienia z telefonami spod znaku SE, a początkujący szybko się połapią. Dzwonki na Sony Ericssona W380i, choć możemy dopasować wedle upodobań, rozczarują nas swoim brzmieniem, jak mówiłam – telefon dla niewymagających.

Przyglądając się wypowiedzią użytkowników telefonu, można zauważyć, że Sony Ericsson W380i zebrał opinie dwojakie. Bo o gustach się nie dyskutuje. W telefonie znajdziecie wszystko co potrzebne do dzwonienia, i trochę funkcji, które uprzyjemnią wam czas i jego użytkowanie. Telefon posiada opcje sterowania gestem - aby wyciszyć połączenie przychodzące lub przełączyć budzik w tryb drzemki, wystarczy przesunąć dłoń nad telefonem. Dziś Sony Ericsson W380i to cena nie przekraczająca 300 zł, a na allegro nawet 150! Jak każdy model ma swoje zalety i wady, sam wiesz czego bardziej Ci potrzeba!