Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson W302

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson W302 to kolejny telefon z serii Walkman. Choć teoretycznie nie różni się niczym konkretnym od poprzednich modeli, to nie można powiedzieć, że Sony Ericsson W302 zasłużył na opis krótki i bagatelizujący jego pozytywne strony.

Zacznijmy do rozmiarów – szalenie wąski, bo mający 10,5mm grubości, super lekki - ważący 78 gramów – to model, o istnieniu którego można bez problemu zapomnieć. O swojej obecności (nie koniecznie pozytywnie) przypomni nam dźwiękiem, bo dzwonki na Sony Ericssona W302 brzmią może i głośno, jednak momentami przypominają bardziej terkotanie, niż czystą muzykę. Wgrane motywy na Sony Ericssona W302 prezentują się ciekawie na 2 calowym, wyświetlającym 256 tys. kolorów ekranie, jednak zainstalowanie nowych może sprawić trudności. Gry na Sony Ericssona W302 to żadna atrakcja, zwykły dodatek do telefonu, jednak może zabić czas w dłuższej podróży. Podobny do innych modeli, wprowadzony na rynek w 2008 roku Sony Ericsson W302 zebrał opinie, które raczej nie zachęcają do jego kupna. 

Na jego korzyść może przemówić wspomniana lekkość i niewielki wydatek, bo Sony Ericsson W302 to cena rzędu 400zł. Aby było sprawiedliwie, dodam jeszcze, że posłuchacie na nim radia i wykonacie za pomocą 2MPix wbudowanego aparatu, może nie całkiem idealne zdjęcia. Nie polecam, jednak nie odradzam całkowicie – jak to zwykle – Wasz telefon, Wasz wybór.