Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson V640

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Kiedy przeglądamy wszystkie modele Sony Ericssona odnosimy wrażenie, że mamy do czynienia wciąż z jednym i tym samym modelem, w troszkę innej obudowie. Sony Ericsson V640 to urządzenie, w którym nie znajdziecie niż nowego, nic zachwycającego, nic nadzwyczajnego. To po prostu telefon, który spełnia najprostsze funkcje. 2 calowy ekran nie sprawi, że gry na Sony Ericssona V640 będą ciekawsze.

Motywy na Sony Ericssona V640, również  nas nie powala, jednak dopełnią preferowany przez nas wygląd telefonu. Muzyka w telefonie, to oczywisty standard, więc i tu jej nie zabraknie, jednak nie ma co liczyć na oszałamiająca jakość dźwięku. Niemniej jednak możecie mieć pewność, że  dzwonki na Sony Ericssona V640 zabrzmią głośno i wyraźnie nawet na zatłoczonej ulicy. Model telefonu dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czerni i brązie. Brązowy jednak w mojej skromnej opinii, lepiej omijać szerokim łukiem.

Zdecydowanym plusem w obecnej chwili jest fakt, iż Sony Ericsson V640 to cena ok. 100zł, jeśli znajdziecie go gdziekolwiek – polecam jedynie Allegro. Jeśli zadowoli Was 300 godzin czuwania i 6 rozmowy i nie preferujecie robienia zdjęć komórką (w tym wypadku, telefon wyposażony jest w 2Mpix aparat), to śmiało możecie pobawić się w poszukiwaczy i odszukać V640. Z pewnością znajdziecie go w zbiorze jakiegoś kolekcjonera starych telefonów. Nie można jednak pominąć faktu, iż w sieci nie natrafiłam na to by Sony Ericsson V640 zebrał opisy negatywne. Każdy telefon, miał swoje pięć minut – ten z pewnością też.