Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson U10i Aino

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 432 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Na pierwszy rzut oka ten Sony Ericsson U10i Aino to telefon, dla każdego kto marzy by jego telefon potrafił jak najwięcej. Dotykowy 3-calowy ekran, niezwykle pomocna aplikacji Media Go, dzięki której przeniesiesz najnowsze pliki muzyczne i filmowe z komputera do telefonu przez sieć WiFi. Funkcja Remote Play stworzona specjalnie dla posiadaczy PlayStation 3, by w szybki i łatwy sposób korzystać z zasobów konsoli przy użyciu telefonu, oraz aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, a to jeszcze nie wszystko! Dzięki wbudowanemu nadajnikowi aGPS nigdy więcej nie zgubisz się w obcej okolicy, a uchwycone aparatem zdjęcie oglądniesz wygodnie na swoim telewizorze przy pomocy technologii DLNA.

Przyglądając motywy na Sony Ericssona U10i Aino trudno się oderwać od wpatrywania w ekran, natomiast włączając gry na Sony Ericssonie U10i musimy mieć świadomość, iż chwilowo zafascynowani stracimy kontakt ze światem.

Dwie technologie dźwięku Sony — Clear stereo i Clear bass sprawiają, że dzwonki na Sony Ericssona U10i Aino brzmią niezwykle atrakcyjnie, udowadniając komfort jaki daje nam świetna jakość. Sony Ericsson U10i zebrał opinie urządzenia stylowego i godnego polecenia, choć trafili się i tacy, którym przeszkadzał przycisk włączający, lub dotykowy interfejs reagujący na muśnięcia policzka podczas rozmowy. Tak już bywa, że użytkownicy wymagający nierealnej doskonałości komentując, podają niesprawiedliwie dla Sony Ericssona U10i negatywny opis. Ostatecznie stwierdzam, iż posiadający ten model telefonu powinni żałować tylko braku czajników, które można by włączać bezprzewodowo, przy pomocy tej komórki. Sony Ericsson U10i Aino to cena sięgająca od 600,00 do 1.999,99 zł.