Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson T715

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson T715 przedstawia się jako typowy slider, jednak posiada swoje „ukryte“ zdolności.  Wykonany w dwóch wersjach: stylowo wykończony galaktycznym srebrem i lustrzanym efekt intensywnego różu, Sony Ericsson T715 to telefon wyposażony w ergonomiczną klawiaturę. Wyświetlanie animowanych przypomnienia o urodzinach i wydarzeniach globalnych, czyni go idealnym telefonem dla zapominalskich. 

FunkcjaTurbo 3G pozwala błyskawicznie pobierać duże pliki i załączniki do wiadomości e-mail, a także wygodnie przeglądać strony WWW. Sony Ericsson T715 przedstawia opis pogody dla miejsc na całym świecie przy pomocy AccuWeather.com. Wybierając motywy na Sony Ericssona T715, wielu z Was będzie trudno się zdecydować, gdyż prezentują się znakomicie. Lubicie wygrzewać się w słońcu? Jeśli tak to gry na Sony Ericssona T715 umilą Wam przy tym czas, ponieważ ekran pokazuje czytelny obraz także w bezpośrednim świetle prażącego słońca. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix z funkcję Photo Light, wykona ciekawe zdjęcia nawet w ciemności.

Dzwonki na Sony Ericssona T715 pomieścicie na 90MB pamięci, którą rozbudować można za pomocą kart microSD. Sony Ericsson T715 zebrał opinie małego, podręcznego i prostego w obsłudze telefonu, będącego zarazem wytrzymałym nawet na twarde lądowania. Sony Ericsson T715 to cena mieszcząca się w przedziale 561,00–726,00 zł. Wszystkie jego możliwości sprawiają, iż każdy kto lubi praktyczność w użytkowaniu będzie zadowolony.