Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson T707

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sony Ericsson T707 to telefon skierowany głównie do kobiet. Jego kształt, wymiary i waga zostały zaprojektowane niczym wizytówka eleganckiej bizneswoman. W dobie surowo wyglądających smart fonów to przyjemny powiew świeżości. Modele Sony Ericssona T707 dostępne są w trzech kolorach: czarnym, niebieskim oraz różowym. Tuż przed otwarciem klapki telefonu, zachwyci nas zewnętrzny, monochromatyczny, wykonany w technologii OLED i rozdzielczości 128 x 36 pikseli ekran. Delikatny dołek w prawym dolnym rogu - to nazwane przez producenta „Światło dla znajomych” - opcja pozwalająca nam przydzielić kolor pulsującego światła do kilku kontaktów.

Pod klapką znajdziemy kolorowy, 2,2 calowy ekran i klawiaturę w formie okrągłych klawiszy. Motywy na Sony Ericssona T707 oferują niezwykłe połączenie kolorów z funkcją zmiany zgodną z porą dnia. Wbudowana kamera o rozdzielczości 3,2 mln pikseli, spełnia nie tylko czynności aparatu, lecz zaskakuje nas możliwością wykrywania ruchu, dzięki czemu wyciszymy połączenie przychodzące lub wyłączymy alarm prostym przesunięciem ręki. Dzwonki na Sony Ericssona T707 powinny zadowolić nawet wybrednych użytkowników. W ramach rozrywki telefon pozwala nam słuchać nie tylko własnej muzyki, ale i radia. Wyślesz z niego zdjęcia i filmy bezpośrednio na bloga, przeglądniesz ulubione klipy na YouTube i sprawdzisz co słychać na Facebooku. Java sprawia, iż gry na Sony Ericssona T707 to czysta przyjemność.

Sony Ericsson T707 zbiera pozytywne opinie, jedyną niedogodnością może być źle umieszczone gniazdo ładowania, służące także do przyłączania słuchawek. Obecnie Sony Ericsson T707 to cena rzędu 665 zł. Nie ma w tym modelu nic, czego nie znajdziecie u konkurencji w tym przedziale cenowym, jednak wyobraźcie sobie to pulsujące barwami światło po otrzymaniu wiadomości lub nieodebranym połączeniu. Nic tylko smsować!