Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson T650i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 230 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson T650i to telefon, który pojawiając się na rynku, sprawił że klienci zaczęli wymagać więcej. Jak podaje producent, komórka została zainspirowana zorzą polarną – „budzi pragnienia i przyciąga jak magnes”.

Obudowa ze stali nierdzewnej, połączona z aluminium, tworzą stylowy wygląd telefonu, mającego 12,5mm grubości i tylko 95 gramów wagi. Ożywiającą częścią telefonu są efekty podświetlania oraz motywy na Sony Ericssona T650i. Bateria powinna wystarczyć na 7 godzin nieprzerwanej rozmowy lub 300 godzin czuwania. W zestawie znajdziemy słuchawki, podstawkę na biurko, a także kartę pamięci o pojemności 250 MB. Telefon zapewni nam szerokopasmowy dostęp do Internetu, możliwość wideo rozmowy, odtwarzacz MP3, radio oraz aparat nie kiepskiej jakości – 3,2MPix. Gry na Sony Ericssona T650i będziemy musieli samodzielnie zainstalować, gdyż w telefonie znajdziemy tylko jedną grę logiczną – „Lumines Block Challange”. Odporny na zarysowania ekran wyświetla 262 tysiące kolorów i jest bardzo czytelny. Joystick, choć jest bardzo praktyczny w obsłudze telefonu, niestety jak w większości modeli z czasem może sprawiać kłopoty, zacinać się, lub nie reagować na polecenia. Dzwonki na Sony Ericssona T650i brzmią jeszcze lepiej, dzięki możliwości dostrajania dźwięku, więc bez wahania pobierajcie swoje ulubione i cieszcie się ich brzmieniem. Sony Ericsson T650i to cena już najniższej klasy – w końcu telefon ma swoje lata.

Sony Ericsson T650i zebrał opnie pozytywne, choć pojawiło się kilka krytykujących, którzy narzekali głównie na klawiaturę. O tym czy telefon spełni wasze wymagania, możecie przekonać się sami, jednak skłaniam do przyglądania się raczej nowszym modelom.