Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson T303i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson T303 to telefon, który swoją premierę miał w 2008 roku. Niektórzy mówią, że małe jest piękne – w tym jednak wypadku, małe jest zgrabne, lecz bezużyteczne.

Jego rozmiary to jedyny plus jaki jestem w stanie wyodrębnić, zmieści się w każdej kieszeni. Na 1,8 calowym ekranie niewiele jesteśmy w stanie zdziałać. Motywy na Sony Ericssona T303, mimo że istnieją, absolutnie niczym nie zachwycają. Gry na Sony Ericssona T303 można sobie zwyczajnie darować. Koleją okropna wada tego modelu jest wbudowana pamięć – zaledwie 8MB bez możliwości rozbudowy dodatkowa karta pamięci. To całkowicie odbiera sens montowania w telefonie odtwarzacza MP3, w końcu ile zmieścimy tam piosenek? Zaledwie tyle co nic. Lepiej poświęcić dostępną pamięć i zainstalować dzwonki na Sony Ericssona T303. Przynajmniej wiadomości i połączenia będą wywoływane ulubiona melodią. Sony Ericsson T303 na szeroki opis nie zasłużył. Kolejnym minusem jest kiepski aparat fotograficzny 1,3 MPix. Z takim sprzętem nawet szkoda się fatygować. Telefon dziś można dostać za grosze, bo Sony Ericsson T303 to cena, która nie powinna przekroczyć 150 zł. Niestety trzeba Sony Ericssonowi T303 przykleić opinie telefonu zupełnie podstawowego.

Czy takie modele potrzebne są na rozwiniętym rynku?W rzeczywistości są przydatne, gdyż nie każdy chce posiadać skomplikowane urządzenia tylko do rozmów telefonicznych. Starsze pokolenia, z pewnością docenią jego wygląd i prostotę.