Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson T280i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone MP3  
Komunikacja:  
Kup w sklepie

Opis

Sony Ericsson T280i to telefon nazwany przez producenta „świecąca gwiazdą” – czy słusznie? Oprócz solidnego wykonania, niestety można rzecz, że ten model nie różni się od poprzednich. Swego czasu Sony Ericsson jakby zatrzymał się w czasie. Co więc oferuje T280i? Słabiutki aparat, oferujący zaledwie 1,3 Mpix już absolutnie nie robi dziś wrażenia. Podstawowe funkcje sprawiają, iż w dobie nowoczesnych telefonów T280i wypada bardzo skromie.

Obecnie to już tylko telefon do podstawowych zadań. Dzwonki na Sony Ericssona T280i dostosujecie wedle upodobań, bo każda Mp3, może być waszym dzwonkiem. Motywy na Sony Ericssona T280i na małym z dzisiejszej perspektywy ekranie, wyglądają wprost uroczo. Gry na Sony Ericssona T280i dostarczą nam podstawowej rozrywki. Nie można powiedzieć wiele więcej na temat telefonu. Wymiary modelu to 100 x 45 x 13 mm, a waży on całe 82 gramy.

Bateria gwarantuje nam 7 godzin rozmowy lub 300 ciągłego i nieprzerwanego czuwania. Kosztowo dziś Sony Ericsson T280i to cena ok. 200zł. Powiem tak: jeśli właśnie ukradli Wam telefon (bo niestety takie rzeczy się zdarzają w naszych czasach) i szukacie czegoś taniego – to z pewnością będzie to dobry wybór. W momencie, gdy pojawił się na rynku Sony Ericsson T280i zebrał opinie pochwalne, jednak to było dawno i nieprawda. Dlatego też Sony Ericsson T280i nie zasłużył na opis długi i konkretny – to raczej model należący do przeszłości.