Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson Satio (U1i)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 360 x 640
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson Satio zasługuje na opis długi i obszerny, jednak postaram się streścić i wyszczególnić to co najważniejsze. Wielu użytkowników ma dylemat – wybrać Satio czy Aino. Odpowiedź powinna być prosta i zależna od potrzeb.

Satio nie posiada zwykłej klawiatury, a zainstalowany w nim system operacyjny zwiększa możliwości. Po przeanalizowaniu tych 2 kwestii, każdy powinien podjąć decyzje samodzielnie. 3,5 calowy, panoramiczny, dotykowy ekran sprawia, że wszystko co na nim robimy to czysta przyjemność, a motywy na Sony Ericssonie Satio wyglądają zdumiewająco - aż trudno się zdecydować. Gry na Sony Ericssona Satio to czyste szaleństwo, wybór jest ogromny, a wyświetlanie w 16 milionach kolorów to już obłęd! Aparat fotograficzny 12MPix wbudowany w telefonie sprawia, że możemy się pozbyć wszystkich innych cyfrówek z domu. Satio jest wykonany głównie z plastiku, mimo to jest telefonem masywnym, wyglądającym elegancko i poważnie. Dzwonki na Sony Ericssona Satio dopasujecie wedle gustu i potrzeb, a samym dźwiękiem będziecie zachwyceni! Oglądanie filmów, seriali i teledysków, przeglądanie Internetu, panele trybu gotowości, zgodność z serwisem YouTube i ogromna ilość aplikacji możliwa do zainstalowania na sememie operacyjnym Symbian – to wszystko czego można doświadczyć posiadając ten model. Sony Ericsson Satio to telefon warty polecenia, który w wielu testach wypadł bardzo pozytywnie.

Dzięki temu Sony Ericsson Satio zasługuje na opinie godne świetnego smartfona. Dziś Sony Ericsson Satio to cena sięgająca nawet 2400 zł. Coś mi jednak podpowiada, że warto