Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson S500i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Zdecydowanie jest jedna rzecz, której nie można zarzucić firmie SE – każdy wyprodukowany przez nich telefon ma swój urok, każdy ma swój elegancki wygląd. Tym razem Sony Ericsson S500i to telefon inspirowany naturą. Dostępne motywy na Sony Ericssonie S500i zmieniają się wraz z porami roku, lub rytmem dnia.

Sony Ericsson S500i zasługuje na opis krótki, lecz utrzymany w harmonii. Gry na Sony Ericssona S500i załączone są w zestawie, a pobranie dodatkowym tez nie stwarza problemu. 2 calowy ekran robi ogromne wrażenie, wyświetlane barwy aż olśniewają. Zdecydowanie jest to wiosenny telefon, dostępny w żywych rozkwitających kolorach. Model ten nie ma wiele wspólnego z serią Walkman, jednak mino to muzyka i dzwonki na Sony Ericssona S500i brzmią zadowalająco. Rozmowy można prowadzić nie rozsuwając klapki, a fakt ten jest bardzo przemyślany – w końcu rozmawiając zwykle nie używamy klawiatury. Sony Ericsson S500i zebrał opinie telefonu ciekawego, wręcz wyśmienitego. Nie spotkałam, żadnej konstruktywnej krytyki w jego kierunku. Obudowa telefonu została poddana zabiegowi designerskiemu, dolna część obudowy zawija się na zewnątrz i wygląda to urzekająco.

Sony Ericsson S500i to cena rzędu 400 – 500 zł. Teoretycznie telefon rozweseli w szare dni zimą, a na wiosnę pomoże Ci dopasować się do otoczenia. Zobaczcie sami – czy ten wygląd nie jest przekonywujący?