Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson S312

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson S312 to kolejny telefon dedykowany przeciętnemu użytkownikowi, którzy nie wymaga od swojego telefonu magicznych zdolności.  Standardowe wyposażenie opakowane klasyczną obudową sprawia, że w swojej klasie Sony Ericsson S312 zbiera opinie zachęcające do jego kupna.

Dużym atutem są przede wszystkim koszty, gdyż Sony Ericsson S312 to cena ok. 300zł. 2 calowy ekran pozwoli nam na wygodne pisanie smsów, a motywy na Sony Ericssona S312 dopełnią przyjazny wygląd telefonu. Wyświetlacz jest pokryty lustrzaną szybka, co pozwoli na użycie go jako lusterka, jednak w słoneczne dni, może być to problematyczne, gdyż nie zobaczymy wiele więcej jak tylko swoje odbicie. Ekran wbrew pozorom jest odporny na zarysowania. Aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 2 Mpix i lampą nie wykona olśniewających zdjęć, jednak uchwyci moment, którym zabraknie Ci prawdziwego aparatu pod ręką. Wbudowany odtwarzacz MP3 i radio FM, umożliwią słuchanie muzyki wszędzie gdzie zabierzemy komórkę ze sobą. Dzwonki na Sony Ericssona S312 bez problemu znajdziecie w sieci i to zgodnie z upodobaniami dopasujecie do kontaktów. Pamięć wewnętrzna telefonu to zaledwie 15MB, więc dodatkowe gry na Sony Ericssona S312 trzeba będzie pomieścić na zakupionej dodatkowo karcie pamięci.

Niestety w zestawie zabrakło także słuchawek. Jak widać Sony Ericsson S312 ma krótki opis swoich funkcji i możliwości. Nie można jednak powiedzieć, iż jest to telefon zły.