Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson S302

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson S302 to telefon, który na stronie producenta reklamowany jest sloganem – „znakomity do robienia zdjęć”, czyżby? Aparat ma tylko 2 MPix, co nie daje zbyt wielkich możliwości.

Osobiście uważam, iż najlepiej charakteryzowałoby go hasło opisujące jego grubości mniejszą niż 11 mm! To zdecydowanie jest jego atutem, szczególnie dla tych, którzy nie znoszą nosić przy sobie niewygodnych, grubych i wielkich komórek. Obawiam się nawet, że ten model jest tak cienki, że zapomnisz o nim, trzymając go we własnej kieszeni spodni. Niestety tak w skrócie to by było na tyle, ponieważ model nie posada nic szczególnie wartego uwagi. Gry Java na Sony Ericssona S302, to średnia przyjemność na 2 calowym wyświetlaczu. Motywy na Sony Ericssona S302 przy 256 tys. Kolorów z pewnością zadowolą użytkowników. Decydując się na ten model telefonu, nie możemy oczekiwać z byt wiele. Sony Ericsson S302 to cena porównywalna z najtańszymi modelami, a to mówi samo za siebie. Teoretycznie, jest to model, który nie wnosi nic nowego, a rynek bez wahania obyłby się bez jego premiery.

Choć Sony Ericsson S302 otrzymał pozytywne opinie użytkowników, myślę iż wielu jest takich, którzy podzielą moje zdanie. Wspomnę jeszcze tylko, iż dzwonki na Sony Ericssona S302 brzmią w dobrej jakości, jednak od zachwytu jesteśmy bardzo daleko.