Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson R306

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson R306 to telefon, który sprawi, że staniesz się władcą radia.  Model ten zostały zaprojektowane za wzór odbiorników FM. To przenośne podręczne radio wyświetla częstotliwość, posiada przyciski wyszukiwania stacji, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się między stacjami  i regulowania głośności , dzięki czemu usłyszysz więcej w zatłoczonych i głośnych miejscach. Podbicie dźwięku z efektem 3D oraz specjalne głośniki stereo to już tylko szczegół, o którego istocie wiedzą tylko miłośnicy radia .

Odbiera stacje AM i FM. Jeśli chcesz by pierwszym dźwiękiem jaki obudził Cię rano był głos prowadzącego Twoją ulubioną audycję – to jest telefon właśnie dla Ciebie. Jeśli jeszcze nie jesteś pewny, to przekona Cię możliwość nagrywania audycji i piosenek. Gdy pominiemy wyżej wymienione funkcje doszukamy się tylko dość kiepskiego aparatu,  posiadającego zaledwie 1,3 MPix.  Motywy na Sony Ericssona R306 pomogą Ci uwydatnić jego 1,9-calowy wyświetlacz.

Dźwięki na Sony Ericssona  R306, to kwestia Twojej kreatywności, możesz użyć wszystkiego, co nagrałeś. Słuchając muzyki możesz dodatkowo uruchomić gry na Sony Ericssona R306, co zapewni równoczesną rozrywkę dla Twoich uszu i oczu. Sony Ericsson R306 zasłużył na opinie pozytywne, bo jak wiadomo, nie każdy lubi mieć wszystko upchnięte w jednym urządzeniu. Dziś Sony Ericsson R306 to cena nie przekraczająca 200zł. Po prostu – tanie, małe radyjko z możliwością pisania smsów i rozmów z kumplami (z radia oczywiście).