Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson P1i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Tym razem coś dla biznesu - Sony Ericsson P1i to telefon bardzo pomocny w prowadzeniu firmy. Gdziekolwiek będziesz, mając przy sobie model P1i otrzymasz stały dostęp do firmowej poczty e-mail, kalendarza i kontaktów. Masz na biurku stertę wizytówek? Użyj skanera wizytówek i dodaj wszystkie kontakty do telefonu. Musisz być w trasie nie mając przy sobie komputera, a klient już czeka na umówiona rozmowę Skype? Dzięki obsłudze iSkoot przeprowadzisz tą rozmowę na swoim telefonie komórkowym.

Urządzenie pozwala czytać i edytować dokumenty, niezależnie od tego czy są w formacie Microsoft Word, PowerPoint czy Excel. Oprócz zarządzania firmą, telefon dostarcza nam także podstawowej rozrywki. Motywy na Sony Ericsson P1i można dopasować do profilu firmy. W wolnych chwilach możemy zrobić zdjęcia 3,2 MPix aparatem i natychmiast wysłać je na swojego bloga. Wgrane dzwonki na Sony Ericssonie P1i mogą nie być zadowalające, jednak zawsze można je zastąpić własnymi. Mając do dyspozycji 2.6 calowy ekran, gry na Sony Ericssona P1i mogą nas odprężyć w wolnej chwili. W opakowaniu znajdziecie kartę Memory Stick Micro (512 MB), zestaw HF, podstawkę biurkową i bardzo przydatny rysik.

Sony Ericsson P1i ma dobre opinie, użytkownicy podkreślają, iż świetnie radzi sobie z wprowadzaniem na niego użytecznych aplikacji. Telefon można kupić przykładowo na allegro lub w salonie Orange. Jeśli jesteś zainteresowany Sony Ericssonem P1i to jego cena sięga okolic 600 – 700zł, choć zdarza się zdobyć tańszy egzemplarz.