Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson K850i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Moc w 5 megapikselach - Sony Ericsson K850i to telefon, który dużo wspólnego ma z aparatem fotograficznym. Zawdzięcza to nie tylko wbudowanemu sprzętowi do robienia fotek, ale i całej swojej obudowie. Jego wygląd jest bardzo przyjemny dla oka i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie ta klawiatura. Klawisze są niewygodnie, maleńkie, a ich rozmieszczenie wcale nie poprawia sytuacji, jedyne co ratuje sprawę, to podświetlenie tych guziczków. 

Ekran 2,2 cala, jest niestety wcale nie odporny na zarysowania, a bez odcisków palców się nie obejdzie. Motywy na Sony Ericssona K850i dostępne są na każdym  kroku, więc Wasz telefon będzie prezentował, co tylko w niego wciśniecie. Gry na Sony Ericssona K850i to też nie problem, jednak ich użytkowanie jest kwestią gustu. Znajdziecie tam z pewnością "MarbleMadness" oraz "Tennis Multiplay" – dwie gry – o resztę musicie zadbać sami. Oczywiście nie zabrakło w tym modelu muzyki i radia, a dzwonki na Sony Ericssona K850i brzmią głośno i wyraźnie. Myślę, że większość użytkowników będzie zadowolona z jakości dźwięku.

W znacznej mierze Sony Ericsson K850i zasłużył na opis przedstawiający jego walory jako sprzętu do fotografowania zawsze i wszędzie. Nie wiem jednak czy fakt, iż Sony Ericsson K850i zebrał opinie zamiennika godnego cyfrówki, nie jest lekką przesadą? Cóż decyzja należy do Was, ja pozostanę zdania, że najlepsze zdjęcia robią prawdziwe aparaty, a telefon spełnia się w sytuacjach awaryjnych, no chyba, że wytoczymy ciężkie działa i będziemy rozmawiać o najnowszych modelach oferujących 8, czy 12 Mpix.  Dziś Sony Ericsson k850i to cena wahająca się między 599,00 zł do 900,00 zł.