Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson K800i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson K800i to telefon „dla cyfrowego konesera”. W zupełności zgadzam się z tym , promującym sloganem. Spółka szwedzko-japońska znów nie zmienia drastycznie wyglądu telefonów, jednak delikatnie modyfikuje każdy model dzięki czemu każdy nawet nie znający wielu modeli firmy rozpozna jego markę. Tym razem Sony Ericsson K800i prosi się o opis jego głównej zalety, jaka jest aparat fotograficzny.

Seria Cyber-shot faktycznie gwarantuje nam jakość godną „prawdziwego” aparatu fotograficznego. 3,2Mpix, autofocus, lampa błyskowa – to wszystko sprawia, że zdjęcia wyjdą w dobrej jakości w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo wszystkie wykonane fotki można edytować, korygować, modyfikować i wysyłać w świat. Wyświetlacz spełnia swoje zadania i gry na Sony Ericssona K800i potrafią nam uprzyjemnić czas, który nie przeznaczamy na strzelanie nowych zdjęć. Motywy na Sony Ericssona K800i bez problemu znajdziecie w sieci i dopasujecie do własnych potrzeb. Wbudowana pamięć to zaledwie 64MB, jednak na dokupionej pamięci zmieścicie swoje ulubione MP3, a w razie ich braku posłuchacie swobodnie radia. Dzwonki na Sony Ericssona K800i brzmią wyraźnie i wystarczająco głośno, by usłyszeć je w zatłoczonym otoczeniu. Sony Ericsson K800i otrzymał opinie telefonu godnego polecenia.

Dziś Sony Ericsson K800i to cena rzędu  599,00 zł. Stylowy, wyglądający masywnie, a zarazem elegancko, dostępny tyko w kolorze czarnym. Zdecydowanie warto się mu przyglądnąć!