Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson K660i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Przyglądając się ofercie Sony Ericssona można dojść do wniosku, że większość modeli nie różni się niczym szczególnym w kwestii wyglądu. Tu zmieniony kolor, klawisze, jakaś zdeformowana linia, aparat może inaczej wmontowany – jednak to jakby monotonia wkradła się w umysły projektantów firmy, tworzących wariacje na tym samym prostokąciku.

Sony Ericsson K660i to kolejny telefon o zgrabnych wymiarach i lekkiej wadze. Jednego nie można jednak pominąć – solidność i elegancja, to atuty tego i wielu innych modeli Ericssona. 2 calowy wyświetlacz skomponujemy wybierając motywy na Sony Ericssona K660i, których początkowo do dyspozycji mamy pięć. Możemy także ustawić wielkość zegara wyświetlanego na ekranie. Gry na Sony Ericssona K660i bez problemu znajdziecie w sieci i zainstalujecie w telefonie. Wbudowany aparat 2MPix nie zachwyci jakością zdjęć, jednak pozwoli je zrobić w dowolnej chwili, a przeznaczona do tego funkcja telefonu wyśle je bezpośrednio na bloga. Model K660i dostępny jest w czerech kombinacjach kolorystycznych: czarno-czerowny, biało-oliwkowy, czarno-niebieski, czarno-srebrny. Dzwonki na Sony Ericssona 660i ustawimy i dopasujemy do własnych potrzeb. Opisując Sony Ericssona K660i trafiłam na opinie wyłącznie pozytywne, użytkownicy chwalili jego niezawodność i podkreślali zadowolenie z wyboru tego modelu.

Sony Ericsson K660i to cena od 349,00 zł do 697,00 zł. Myślę jednak, że wybór modelu z tej linii to akt desperacji, lub braku funduszy, bądź ewentualnie pochodzące z głębi uczucie potrzeby posiadania telefonu banalnego w obsłudze.