Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson K530i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson K530i to telefon reklamowany hasłem – „Wydajność i niewielkie rozmiary”. Wszystko się zgadza, bo wymiary telefonu to 102x46x14 mm, a waga to zaledwie 92 gramy. Sony Ericsson W530i zebrał opinie bardzo pozytywne. Dla nie wymagających użytkowników to telefon idealny. Jeden z posiadaczy określił go bardzo konkretnymi słowami – „UŻYTECZNY, SOLIDNY i TANI! Estetyczny, lekki i wygodny”. Czy trzeba pisać więcej?

Podobno telefon jest wręcz niezniszczalny i bezproblemowo przetrwa wszelkie upadki, a nawet drobne zalania. 2 calowy wyświetlacz sprawia, że motywy na Sony Ericssonie K530i prezentują się barwnie i żywo! Dzwonki na sony Ericssona W530i znajdziecie w sieci bez problemu i dopasujecie do własnych potrzeb. Gry na Sony Ericssona W 530i to żadna rewelacja, ale jak już wspomniałam, nie jest to telefon dla pragnących podążać za nowoczesnością. 

Wbudowany aparat to zaledwie 2Mpix, jednak i taki zrobi zdjęcie w awaryjnej sytuacji. Zawsze lepsze coś, niż nic. Jeśli chodzi o sam wygląd telefonu, to musicie przyznać, że mimo swoich lat, wciąż przyciąga wzrok. Model dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym, choć natrafiłam także na egzemplarz czerwony. Obecnie Sony Ericsson W530i to cena nie przekraczająca 300zł, jednak telefon znajdziecie raczej tyko na allegro, bądź w komisach. Nie zmienia to jednak faktu, iż warto go poszukać, bo telefon jest solidny i zapewnia to, czego możemy oczekiwać od tego typu urządzenia.