Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson J105i Naite

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 262 x 144
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Największą zaletą Sony Ericssona J105i Naite jest jego klasyczność. Sony Ericsson J105i Naite to telefon z przesłaniem, dla wszystkich, którzy wspierają ochronę środowiska naturalnego. Został zaprojektowany, by być bardziej przyjaznym dla naszej ziemi. „Plastikowa obudowa nadająca się do recyklingu, brak ołowiu, mniejsza ilość związków chemicznych, instrukcja w postaci elektronicznej, kompaktowe opakowanie i energooszczędna ładowarka o niskim poborze prądu” – to wszystko co oferuje producent by każdy z nas mógł być jeszcze bardziej eko.

Motywy na Sony Ericssona J105i Naite, wbrew przypuszczeniom, nie występują tylko w wersji promującej ochronę środowiska, więc każdy znajdzie cos dla siebie. Gry na Sony Ericssona J105i Naite można bez problemu znaleźć w sieci i bawić się bez końca. Rozrywki dostarcza nam także, aplikacja EkoMate, zawierająca praktyczne porady, quiz, a nawet wirtualne zwierzątko. Dzwonki na Sony Ericssona J105i Naite wybierzesz i dostosujesz bez problemów, a nowe pomieścisz na 100 MB pamięci wewnętrznej. Wbudowany aparat 2 MPix, pomoże uwiecznić niespodziewane chwile, a Ty błyskawicznie opublikujesz je na swoim blogu dzięki wygodnej funkcji publikującej zdjęcia.

Sony Ericsson J105i Naite zasłużył na opis przedstawiający go w roli zgrabnego telefonu, idącego śladem alarmu ekologicznego. Sony Ericsson J105i Naite to cena mieszcząca się w granicach 398,00–558,38 zł. Nie jest to wielki wydatek, zwracając uwagę na fakt, iż Sony Ericsson J105 Naite zebrał optymistyczne opinie, może z wyjątkiem występującego błędu wyświetlacza, podczas włączenia się budzika - trudno jest podążać za dźwiękiem w ciemności.