Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson J100i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Dawno, dawno temu na rynku pojawił się Sony Ericsson J100i – telefon, który dziś na wiele pytań, zwyczajnie odpowie NIE.

Zacznijmy od trudnych pytań odnośnie oferowanych przez ten model funkcji: Wi-Fi?” A cóż to takiego?!” – odpowie telefon. GPS? „Do czego zmierzasz, drogi użytkowniku?” Bluetooth? „Czasem myślę o niebieskich migdałach”. Już troszkę rozczarowani, lecz pełni nadziei, zapytacie o coś prostszego: IrDA? A komórka na to – „DAm Ci w kość, jeśli nie zaczniesz mówić po polsku!”. Jesteście już przestraszeni? Sekundkę, to jeszcze nie koniec. Aparat fotograficzny? Nie. System głośnomówiący? Nie. MMS?! Nie. Po jeszcze kilku takich niewzruszonych „nie”… Gry na Sony Ericssona J100i? „Coś znajdziecie, gdy rozpakujecie, jednak jak się w to gra przy tak maleńkim wyświetlaczu i 65 tys. kolorów, to ja naprawdę nie wiem”… Więc uradowani, krzykniecie Java?! A telefon Wam na to – „Nieeee, raczej sen”. No dobrze, a co z dzwonkami na Sony Ericssona J100i, jakieś MP3? „Drogi kliencie, tylko polifonia, bo brak mi nawet pamięci, by zmieścić choćby kilka utworów MP3”. Mając dość negatywnych odpowiedzi, prosimy by telefon sam pokazał co potrafi. Tak więc: Motywy na Sony Ericssona J100i to tylko formalność, pisze ładnie smsy, a gdy sobie sam uzupełnisz słownik, to może T9 okaże się pomocne. Obudzi, pokaże dumnie swój kalendarz i zawibruje, gdy będzie trzeba. Na pocieszenie dodał dumnie telefon, iż ma wymienianą obudowę. I to już koniec tej przykrej bajki, ze smutkiem powiem, że to nie był koszmarny sen, pozostaje cieszyć się faktem, że czasy z cyklu „dawno, dawno temu”, już szczęśliwie minęły.

Od narratora dodając - gdyby ktoś był zainteresowany dziś kupnem telefonu, to znajdzie model na allegro, a pocieszające jest to, że Sony Ericsson J100i to cena nie przekraczająca 10zł! Dziękuję za uwagę i dumnie uważam, iż Sony Ericsson J100i zasłużył na opis tak „wielce” kreatywny. Pozdrawiam.