Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson G900

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Dostępny od drugiego kwartału kwietnia 2008 roku Sony Ericsson G900 to telefon reklamowany hasłem „uporządkuj swoje sprawy”. Na wprowadzenie tego sloganu w życie składają się kalendarz, poczta e-mail, notatki i przypomnienia. Wystarczy nacisnąć klawisz notatek i pisać za pomocą rysika własnym charakterem pisma, dzięki temu szybko i łatwo, zanotujesz ważne informacje bez korzystania z klawiatury.

2,4-calowy ekran dotykowy pozwala na swobodne posługiwanie się dostępnymi opcjami i sprawia, że motywy wyświetlane na Sony Ericssonie G900 dopasowują się do ogólnego wyglądu telefonu. Gry na Sony Ericssona G900 nie są tutaj ważnym atutem, aczkolwiek możemy ich sporo znaleźć w sieci i wygodnie pobrać na telefon za pomocą Wi-Fi. Aparat 5 MPix i możliwość wysyłanie zdjęć bezpośrednio na bloga, to zgrabne rozwiązanie dla fanów dzielenia się swoimi fotkami. Dostępne dzwonki na Sony Ericssona G900 zadowolą każdego kto nie potrzebuje wyszukanych dźwięków. Oceniony przez użytkowników Sony Ericsson G900 otrzymał opnie neutralne, traktowany raczej jako tańsza wersja telefonu firmowego. Krytykowano w szczególności szybko rysujący się ekran oraz bardzo złe funkcjonowanie odczytu pisma odręcznego. Wbudowana pamięć wewnętrzna to zaledwie 160MB, a czas bateria wytrzymuje 12 godzin rozmowy i 380 godzin czuwania.

Dziś Sony Ericsson G900 to cena ok. 750zł. , co nie jest jednak adekwatne do jakości wykonania telefonu. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.