Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson G705

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

To, co odróżnia Sony Ericssona G705 od pozostałych modeli linii G, to budowa. Jest to typowy slider z nietypową obsługą interfejsu za pomocą palca. Telefon wyposażony jest w wiele funkcji takich jak: Wi-Fi, aGPS, aparat 3,2Mpix., dtwarzacz MP3 oraz radio FM. Na 2,4 calowym, jasnym, wyraźnym ekranie, który automatycznie obraca się, gdy jest to potrzebne, możemy przetestować dostępne motywy na Sony Ericssona G705.

Udostępnianie DLNA sprawia, iż zrobione 3,2 MPix. aparatem oglądniemy bezprzewodowo na swoim telewizorze, co wydaje się być niezwykle wygodne. Dźwięki na Sony Ericssona G705 dzięki technologii MegaBass brzmia wyraźniej i znacznie ciekawiej. Wbudowany zestaw głośnomówiący działa sprawnie w hałaśliwym otoczeniu, a prowadzoną rozmowę można nagrać. Poczatkowo producent zainstalował dwie gry na Sony Ericssona G705, dla zapalonych graczy to niedopuszczalne minimum, jednak na rynku istnieje bogata oferta firm tworzących gry w standardzie telefonu. Funkcja Walk Mate policzy nasze kroki i obliczy ile pozostało do wykonania wyznaczonej średniej dziennej wymaganej dla zdrowia. Książka telefoniczna mieści do 1000 wpisów, a bateria powinna wytrzymać 10 godzin nieprzerwanej rozmowy. Sony Ericsson G705 zbiera niestety opinie negatywne z powodu błędu w blokadzie telefonu.

Sony Ericsson G705 to cena rzędu 1100zł. Mimo wytykanych wad, model zasłużył na miano w pełni multimedialnego telefonu, a po bliższym obejrzeniu jego stylizacja i wygląd może przekonać wielu potencjalnych nabywców.