Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson G502

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson G502 to zgrabny telefon , prosty w obsłudze i bez zbędnych udogodnień. Głównymi atutami aparatu są kreator poczty elektronicznej, szybki i wygodny dostęp do Internetu, możliwość sprawdzenia pogody oraz wbudowane mapy Google z wykazem lokalnych restauracji i hoteli, wraz z dostępnymi recenzjami lub rankingami.

Wbudowana pamięć 32MB nie daje nam wielkiego pola manewru, więc wbudowane gry na Sony Ericssona G502 muszą nam wystarczyć, chyba, że zaopatrzymy się w dodatkowa kartę pamięci. Motywy na Sony Ericssona G502 ładnie prezentują się na 2 calowym ekranie, więc warto testować dostępne w telefonie i pobierać nowe, by dopasować najlepiej do nas pasujące. Dzwonki na Sony Ericssona G502 brzmią wystarczająco głośno i wyraźnie, by bez problemów usłyszeć dźwięk otrzymanej wiadomości. Trzeba przyznać, że telefon nie wyróżnia się niczym szczególnym, to czyni go jednak telefonem idealnym dla nie wymagających użytkowników. Elementy RSS pulpitu umożliwiają dostarczanie najświeższych wiadomości prosto na wyświetlacz, dzięki czemu nie przegapisz, żadnej aktywności telefonu. Sony Ericsson G502 otrzymał dwojakie opinie, użytkownicy szczególnie chwalą jego estetyczny wygląd.

Dziś Sony Ericsson G502 to cena mieszcząca się w przedziale od 299,00 zł do 459,00 zł. Pamiętając, że telefon na pierwszym miejscu powinien służyć nam do prowadzenia rozmów i odbierania smsów, możemy być pewni, że pod tym względem ten produkt nas nie zawiedzie.