Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson F100i Jalou

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson F100i Jalou to telefon stworzony na kryształ diamentu ze szlifowaną, lśniącą powłoką. Jeden zgrabny ruch dłoni i jego wewnętrzny wyświetlacz zmieni się w lusterko. Specjalna funkcja Walk Mate jest aktywna cały dzień, by policzyć Twoje kroki, informując ile zostało do wykonania średniej dziennej wymaganej dla zdrowia. Te dwa argumenty powinny bezdyskusyjnie przekonać każdą kobietę. Wbudowane motywy na Sony Ericssona F100i Jalou wyświetlane w trybie gotowości, pozwolą spojrzeć Ci w gwiazdy, prezentując wybrany przez ciebie znak zodiaku.

Aparat fotograficzny 3,2 Mpix oraz funkcja Photo fix usprawnią wykonywanie zdjęć, które później możesz oglądnąć na automatycznie obracanym ekranie telefonu. Gdy  nakręcisz film zasługujący na większą publiczność, bez problemu wyślesz go do serwisu YouTube, gdyż telefon jest z nim w pełni zgodny. Gry na Sony Ericssona F100i Jalou bez wątpienia umilą korzystanie z telefonu. Aparat posiada wbudowane stereofoniczne radio FM, odtwarzacz multimedialny i funkcję kojarzenia utworu z wykonawcą za pomocą oprogramowania TrackID. Dzwonki na Sony Ericsson F100i Jalou bez żadnego problemu dostosujesz do swoich upodobań, a ich dźwięk powinien Cie mile zaskoczyć.

Telefon można zakupić w wersji standardowej, oraz w edycji sygnowanej logo Dolce & Gabbana, jednak wtedy Sony Ericsson F100i Jalou to cena sięgająca 1,900 zł. Sony Ericsson F100i Jalou otrzymał opinie pozytywne, z wyszczególnieniem jego lekkości i zgrabności.