Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson C903

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson C903 to kolejny telefon z szerokiej serii Cyber-shot. Typowy lider został wyposażony w aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5.0 MPix. By chronić soczewkę zamontowano przesuwana osłonę, a wygodne robienie zdjęć zapewniają dedykowane przyciski. Pomocne funkcje aparatu to tryb wybierania twarzy, wyszukujący do trzech osób w kadrze, automatyczne wykrywanie uśmiechu, oraz  BestPic wykonujący do dziewięciu zdjęć w krótkiej sekwencji.

Dzięki 2,4 calowemu ekranowi motywy na Sony Ericssona C903 prezentują się dobrze. Gry na Sony Ericssona C903 nie zachwycają, jednak zawsze mogą umilić czas. Specjalne wejście pozwalające na podłączenie do telewizora, autorotacja, drukowanie prosto z telefonu – to wszystko sprawia, że Sony Ericsson C903 zasługuje na opinie telefonu przeznaczonego do robienia zdjęć. Dzwonki na Sony Ericssona C903 bez przeszkód dostosujecie do swoich potrzeb, a wszelkie nowości znajdziecie w Internecie. Charakterystyka Sony Ericssona C903 twory opis jakby zwykłego aparatu, jednak nie jest tak do końca, iż nie dostarcza on innej rozrywki. Zawsze możecie skorzystać z obsługi YouTube, lub udać się na spacer w prywatnym GPSem. Batrzo przydatne byłoby Wi-Fi, którego jednak w telefonie nie znajdziecie.

Osobiście nie jestem fanką robienia zdjęć telefonem, jednak dzięki C903 możecie być pewni, że gdy niespodziewanie wylądują obok Was kosmici, zrobicie im dobre zdjęcie, w końcu bez komórki „ani rusz”. Sony Ericsson C903 to cena rzędu 700zł.