Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Ericsson C901

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sony Ericsson
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne True-Tone Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Sony Ericsson C901 to kolejny telefon z serii GreenHeart, stworzonej by przyczyniać się do ochrony środowiska. Wykonany został z surowców wtórnych i pomalowany został farbą wodną, a dodatkowo słuchawki są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Wszystko to dla wielbicieli ekologicznego stylu życia.

Bez wątpienia mamy do czynienia ze standardowym modelem producenta. Komórka o rozmiarach 105 x 45 x 13 milimetrów, waży 107 gramów. Telefon został wyposażony w świetny aparat 5 Mpix wspomagany lampą ksenonową, wykonane na nim zdjęcia są naprawdę zadowalającej jakości. Dodatkowo wychwyci twarz i uśmiech. 2,2 calowy ekran sprawia, że motywy na Sony Ericssona C901 prezentują się  w kolorach żywych i ostrych, nawet w pełnym słońcu. Gry na Sony Ericssona C901 nie zachwycają, w końcu nie jest to telefon w szczególności do gier przeznaczony. Książka telefoniczna Sony Ericssona C901 pomieści szczegółowy opis dla 1000 kontaktów. Dzwonki na Sony Ericssona C901 brzmią czysta i głośna. Dźwięk charakteryzuje się dobrze zrównoważonym odtwarzaniem tonów niskich i wysokich. Jednak traci na jakości przy ustawieniu maksymalnej głośności. Sony Ericsson C901 zbiera pozytywne opinie, a wykonywujący na nim testy byli zaskoczeni ich pozytywnym wynikiem.

Dziś Sony Ericsson C901 to cena mieszcząca się w przedziale od 685,00 zł do 820,00 zł. Zdecydowanie warto zatrzymać się przy tym model, szczególnie, gdy należysz do zapaleńców segregujących odpadki.