Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens U15

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Siemens U15 to telefon, który stanowi oficjalnego następce modelu U10. Przede wszystkim zmienił się wygląd, U15 wygląda bardziej futurystycznie, klawisze są ułożone w kształcie łuków natomiast sam kształt telefonu zwęża się ku dolnej jego części. U15 posiada dwie kamery oraz 64 MB pamięć wewnętrzną bez opcji rozbudowy.

Model U15 został wyposażony w nowszy, kolorowy ekran o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu już 65tys. kolorów. Model U15 odznaczał się także bogactwem funkcji komunikacyjnych jak np. pakietowe przesyłanie danych GPRS lub bezprzewodowy moduł bluetooth oraz port podczerwieni. Zastosowany aparat wykonywał zdjęcia w rozdzielczości 640x480px natomiast filmy video były rejestrowane w formacie MPEG4. Użytkownicy Siemensa U15 mogli cieszyć się także aplikacjami i grami napisanymi w języku JAVA a obsługa mp3 umożliwiała ustawienie dowolnego dźwięku jako dzwonek nadchodzącego połączenia. Funkcjonalny i praktyczny, takie opinie otrzymywał telefon Siemens U15 od osób, które miały okazję go używać. Na chwilę obecną ciężko oszacować wartość telefonu Siemens U15 oraz jaka jest jego cena ponieważ model został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa U15 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy Gry na Siemensa U15. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na SiemensaU15 . Zapraszamy