Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens U10

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

           Siemens U10 to telefon, który jak na rok 2002 został sowicie wyposażony przez swojego Producenta. Jego wygląd był nieco nietypowy, obrotowa kamera została umieszczona nad wyświetlaczem natomiast patrząc z boku na aparat, mamy wrażenie jak by został on zespolony z pilotem TV. Poniżej prześledzimy najistotniejsze funkcje telefonu Siemens U10 jego opis oraz listę możliwości.

U10 został wyposażony w kolorowy ekran o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu tylko 4tys. kolorów. Dzięki możliwości rozbudowy pamięci w oparciu o karty MMC, w aparacie można było mieścić zdjęcia, filmy, utwory mp3, wygaszacze, kontakty, wiadomości, aplikacje java itd. Model U10 odznaczał się także bogactwem funkcji komunikacyjnych jak np. pakietowe przesyłanie danych GPRS lub bezprzewodowy moduł bluetooth oraz port podczerwieni. Zastosowany aparat wykonywał zdjęcia w rozdzielczości 640x480px natomiast filmy video były rejestrowane w formacie MPEG4. Użytkownicy Siemensa U10 mogli cieszyć się także aplikacjami i grami napisanymi w języku JAVA a obsługa mp3 umożliwiała ustawienie dowolnego dźwięku jako dzwonek nadchodzącego połączenia. Funkcjonalny i praktyczny, takie opinie otrzymywał telefon Siemens U10 od osób, które miały okazję go używać. Na chwilę obecną ciężko oszacować wartość telefonu Siemens U10 oraz jaka jest jego cena ponieważ model został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa U10 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy Gry na Siemensa U10. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa U10. Zapraszamy