Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SXG75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Siemens SXG75 to telefon, który swoim wyglądem reprezentuje prostą i klasyczną konstrukcję. Model wprowadzono na rynek w roku 2005 a swoją funkcjonalnością zadziwiał nie jednego Użytkownika. Poniżej postaramy się prześledzić najważniejsze cechy telefonu Siemens SXG75 jego opis oraz listę możliwości.
Model SXG75 stworzony był pod kątem pracy w sieci UMTS(3G). Co ciekawe posiadał także moduł Nawigacji Satelitarnej (A-GPS) co umożliwiało, szybkie i wygodne dotarcie do celu. Niemiecki producent wyposażył nowego Siemensa w praktycznie wszystkie nowoczesne i niezbędne funkcje multimedialne jakie były na topie w tych czasach. Duży ekran o rozdzielczości 240x320px i nasyceniu 256tys. kolorów pozwalał cieszyć się wysoką jakością przeglądanych zdjęć i filmów. Wbudowana pamięć o pojemności aż 128MB dodatkowo z możliwością rozbudowy o karty RS-MMC, potrafiły pomieścić obszerne biblioteki zdjęć i video klipów zrobionych aparatem 2MPx w jaki wyposażony był telefon.  Dzięki szybkiej transmisji danych poprzez technologię UMTS dane można było przesyłać z zawrotną prędkością a wbudowana przeglądarka XHTML pozwalała odwiedzać standardowe strony internetowe. Ponadto telefon posiadał także odtwarzacz mp3, radio z rds, oraz pełną obsługę wiadomości multimedialnych i e-mail. Kombajn multimedialny dobrej jakości w dobrej cenie, takie komentarze otrzymywał Siemens SXG75 i opinie na swój temat. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Siemens SXG75 nie jest znana ponieważ telefon został już wyparty z runku.
Motywy na Siemensa SXG75 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa SXG75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa SXG75. Zapraszamy