Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SX1

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Siemens SX1 to pierwszy telefon Niemieckiego producenta wyposażony w system Symbian OS. Model zawierał kolorowy wyświetlacz TFT o maksymalnym nasyceniu 65 tys. barw a po jego bokach klawisze numeryczne. Aż strach pomyśleć jak na takim układzie klawiatury napisać sms-a, mimo tego, że telefon posiadał słownik T9 nie było to proste zadanie. Dlatego też, wersja SX1 Niemieckiego koncernu była pierwszą i ostatnią z klawiszami po obu stronach ekranu. Poniżej prześledzimy najważniejsze cechy telefonu Siemens SX1 jego opis oraz listę funkcji.

Trzeba przyznać, że model SX1 wyglądał bardzo futurystycznie a ponadto jego nowoczesne funkcje potwierdzały ten fakt. Wbudowana pamięć 16MB z możliwością jej rozbudowania o dodatkowe karty MMC były bardzo praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym na gromadzenie ogromnej ilości danych. Warto wspomnieć również o zastosowanym systemie operacyjnym, SX1 jako pierwszy model Siemensa pracował na Symbianie w oparciu o procesor 120MHz. Dzięki przeglądarce xHTML oraz pakietowej transmisji danych przeglądanie zwykłych stron internetowych nie stanowiło problemu. Przeszkodą nie było także przesyłanie plików do innych urządzeń za pomocą portu IrDA lub modułu bluetooth. SX1 to prawdziwy kombajn multimedialny, oprócz zwykłej kamery VGA z możliwością rejestracji video posiadał m.in. także radio, obsługę mp3 oraz odczyt aplikacji napisanych w JAVA. Nie zabrakło również wybierania głosowego czy dyktafonu nie wspominając już o pełnej gamie funkcji biurowych. Użytkownicy telefonu Siemens SX1 nadawali mu opinie zaawansowanego i nowoczesnego modelu, jednak nie wielu pochwalało nowy pomysł z bocznymi klawiszami.

Motywy na Siemensa SX1 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa SX1. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa SX1. Zapraszamy