Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens ST60

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

         Opływowe kształty, elegancja oraz futurystyczny wygląd to cechy aparatu Siemens ST60. Telefon zadebiutował na rynku w roku 2003 wychodząc z ciekawą propozycją dla młodych osób, których priorytetem było multimedialne użycie telefonu. Prześledźmy zatem cechy telefonu Siemens ST60 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Nie wielka waga oraz wymiary Siemensa ST60 stanowiły jedną z wielu zalet tego modelu. ST60 to kontynuacja niemal brata bliźniaka, modelu ST55. W nowym modelu Producent dodał jedynie obsługę aplikacji java.

Niemiecki producent wyposażył swój produkt w kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 120x160px oraz nasyceniu 65tys. kolorów. Wbudowana pamięć to niestety tylko 1,2MB co nie pozwalało gromadzić ogromnych ilości danych a spełniało podstawowe potrzeby takie jakie magazynowanie kontaktów, wiadomości itp. Prosty Siemens mógł pakietowo przysłać dane co w połączeniu z przeglądarką WAP pozwalało na surfowanie po Internecie. Dodatkowo model wyposażony był w aparat fotograficzny oraz 40 tonową polifonię. Szereg funkcji biurowych zastosowanych w modelu ST60 to już standard, w aparacie znajdziemy między innymi kalkulator, kalendarz oraz organizer. Użytkownicy telefonu Siemens ST60 nadają mu opinie solidnego modelu. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens ST60 oraz jego wartość nie są znane.

Motywy na Siemensa ST60 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy Gry na Siemensa ST60. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa ST60. Zapraszamy