Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens ST55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

         Opływowe kształty, elegancja oraz futurystyczny wygląd to cechy aparatu Siemens ST55. Telefon zadebiutował na rynku w roku 2003 wychodząc z ciekawą propozycją dla młodych osób, których priorytetem było multimedialne użycie telefonu. Prześledźmy zatem cechy telefonu Siemens ST55 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Nie wielka waga oraz wymiary Siemensa ST55 stanowiły jedną z wielu zalet tego modelu. Niemiecki producent wyposażył swój produkt w kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 120x160px oraz nasyceniu 65tys. kolorów. Wbudowana pamięć to niestety tylko 1,2MB co nie pozwalało gromadzić ogromnych ilości danych a spełniało podstawowe potrzeby takie jakie magazynowanie kontaktów, wiadomości itp. Prosty Siemens mógł pakietowo przysłać dane co w połączeniu z przeglądarką WAP pozwalało na surfowanie po Internecie. Dodatkowo model wyposażony był w aparat fotograficzny oraz 40 tonową polifonię. Szereg funkcji biurowych zastosowanych w modelu ST55 to już standard, w aparacie znajdziemy między innymi kalkulator, kalendarz oraz organizer. Użytkownicy telefonu Siemens ST55 nadają mu opinie solidnego modelu. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens ST55 oraz jego wartość nie są znane.

Motywy na Siemensa ST55 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy Gry na Siemensa ST55. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa ST55. Zapraszamy