Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SP65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Siemens SP65 to model telefonu, który pracuje w trzech zakresach i wyposażony jest w kolorowy ekran. Kanciasty aparat o klasycznej budowie należał do średniej klasy telefonów, a jego Użytkowników zadowalała przeciętna jakość wykonania oraz średnio-zaawansowane funkcje jak na 2005 rok powstania. Poniżej przedstawiamy opis telefonu Siemens SP65 jego cechy oraz najważniejsze funkcje.

Ten klasyczny model wyposażono w kolorowy ekran o nasyceniu około 65tys. kolorów. Zdecydowanym plusem było zastosowanie przez Niemieckiego producenta slotu na kartę pamięci MMC, pozwalającą rozbudować bardzo mała pojemność pamięci wewnętrznej. W SP65 nie zabrakło również możliwości surfowania po Internecie poprzez pakietową transmisję danych GPRS oraz przesyłania plików dzięki łączom bezprzewodowym takim jak Bluetooth lub IrDA. Mimo tego, że aparat nie posiadał obsługi dzwonków mp3, z oryginalnymi powiadomieniami doskonale radziła sobie  wbudowana 40 tonowa polifonia a dzięki temu, że telefon wyposażono w obsługę JAVA oprogramowanie telefonu takie jak gry czy aplikacje mogło być nieustannie aktualizowane. Siemens SP65 zbierał pochlebne opinie, za niezawodność w stosunku do niskiej ceny. Na dzień dzisiejszy ciężko oszacować dokładną cenę telefonu Siemens SP65, ponieważ model ten został już wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa SP65 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa SP65. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa SP65. Zapraszamy