Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SL75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

       Siemens SL75 to telefon, który jest synonimem elegancji, stylu i nowoczesnej funkcjonalności. Pojawił się na rynku w roku 2005 a swoją ceną i możliwościami zainteresował wielu konsumentów. Prześledźmy cechy telefonu Siemens SL75 jego opis oraz listę możliwości.

Nowy model Siemensa cechuje wysoka jakość komponentów oraz wszechstronność funkcji. SL75 wyposażono w kolorowy ekran o rozdzielczości 132x176px i nasyceniu aż 256 tys. kolorów. Co ciekawe zastosowana Li-Ion bateria pozwalała na pracę do 300h w trybie czuwania oraz do 300min rozmowy. Oczywiście są to dane producenta do, których należy podchodzić z dystansem. Wewnętrzna pamięć telefonu to około 52 MB, które Użytkownik może wykorzystać na gromadzenie zdjęć, utworów mp3, wiadomości, kontaktów, notatek itd. Dzięki, szybkiej transmisji danych w oparciu o technologię EDGE, informacje z sieci można było pobierać jeszcze sprawniej i wygodniej. Dodatkowo bezprzewodowe połączenie bluetooth zapewniało przesyłanie danych na nie wielkie odległości. SL75 służył także jako platforma multimedialna, a to za sprawą wiadomości sms, mms, ems, możliwości obsługi poczty e-mail lub choćby obsługi utworów muzycznych mp3. Wbudowany aparat cyfrowy z matrycą 1,3Mpx pozwalał na robienie całkiem dobrej jakości zdjęć, ponadto pozwalał na rejestrowanie filmów video w formacie MPEG4. Siemens SL75 otrzymywał dobre opinie a ceniono go przede wszystkim za funkcjonalność i elegancję. Na chwilę obecną ciężko oszacować wartość telefonu Siemens SL75 oraz jaka jest jego cena ponieważ model został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa SL75 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa SL75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa SL75. Zapraszamy