Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SL65 Escada

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: Windows
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

             Trzyzakresowy model o budowie slider z zaawansowanymi funkcjami to nowy model Siemens SL65 Escada, który reprezentuje telefon biznesowy o wysokich standardach. SL65 Escada jest oficjalnym następcą SL55 a na rynku zadebiutował rok później. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy telefonu Siemens SL65 Escada jego opis oraz listę możliwości.

Siemens SL65 Escada reprezentuje wzbogaconą kolorystycznie obudowę w stosunku do zwykłej wersji SL65. Kolorowy ekran TFT o rozdzielczości 130x130px i nasyceniu 65 tys. kolorów był dużym krokiem postępu w porównaniu do poprzednika. Postęp również można zaobserwować w kwestii wbudowanej pamięci, która teraz wynosi już 11MB. Podobnie jak w modelu SL55 zastosowano przeglądarkę WAP, która pobierała dane poprzez szybką technologię GPRS. W nowej SL-ce nie zabrakło również IrDy, portu USB oraz możliwości synchronizacji danych poprzez SyncML. 40 głosowa polifonia pozwalała cieszyć się doskonałym brzmieniem a dzięki temu, że Siemens SL65 Escada obsługiwał także aplikacje Java jego oprogramowanie nie stawało się w szybkim tempie monotonne dla jego Użytkownika. Nowością w SL65 Escada był także aparat fotograficzny z możliwością rejestracji filmów wideo 3GP w rozdzielczości 128x96px. Użytkownicy korzystający z telefonu Siemens SL65 Escada do dyspozycji mieli także klienta e-mail oraz pełna obsługę wiadomości multimedialnych MMS. Telefon Siemens SL65 Escada otrzymywał doskonałe opinie i był ceniony za elegancję,  niewielkie wymiary i wagę oraz zaawansowane funkcje.

Motywy na Siemensa SL65 Escada nie istniały. Gry na Siemensa SL65 Escada należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa SL65 Escada możesz pobrać na naszej stronie. Zapraszamy