Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SL65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

             Trzyzakresowy model o budowie slider z zaawansowanymi funkcjami to nowy model Siemens SL65, który reprezentuje telefon biznesowy o wysokich standardach. SL65 jest oficjalnym następcą SL55 a na rynku zadebiutował rok później. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy telefonu Siemens SL65 jego opis oraz listę możliwości.

Kolorowy ekran TFT o rozdzielczości 130x130px i nasyceniu 65 tys. kolorów był dużym krokiem postępu w porównaniu do poprzednika. Postęp również można zaobserwować w kwestii wbudowanej pamięci, która teraz wynosi już 11MB. Podobnie jak w modelu SL55 zastosowano przeglądarkę WAP, która pobierała dane poprzez szybką technologię GPRS. W nowej SL-ce nie zabrakło również IrDy, portu USB oraz możliwości synchronizacji danych poprzez SyncML. 40 głosowa polifonia pozwalała cieszyć się doskonałym brzmieniem a dzięki temu, że Siemens SL65 obsługiwał także aplikacje Java jego oprogramowanie nie stawało się w szybkim tempie monotonne dla jego Użytkownika. Nowością w SL65 był także aparat fotograficzny z możliwością rejestracji filmów wideo 3GP w rozdzielczości 128x96px. Użytkownicy korzystający z telefonu Siemens SL65 do dyspozycji mieli także klienta e-mail oraz pełna obsługę wiadomości multimedialnych MMS. Telefon Siemens SL65 otrzymywał doskonałe opinie i był ceniony za elegancję,  niewielkie wymiary i wagę oraz zaawansowane funkcje.

Motywy na Siemensa SL65 nie istniały. Gry na Siemensa SL65 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa SL65 możesz pobrać na naszej stronie. Zapraszamy