Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SL55 Escada

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Siemens SL55 Escada to telefon niewielkich rozmiarów z kolorowym ekranem o budowie slider. Nowy model Siemensa łączy w sobie elegancję oraz zaawansowane funkcje jakie powinien posiadać model z 2003 roku. Poręczny i opływowy model SL55 Escada przeznaczony był dla klientów zasobniejszych w gotówkę. Najważniejsze cechy aparatu Siemens SL55 Escada jego opis oraz listę funkcji prześledzimy poniżej.

Model SL55 Escada to nic innego jak zwykły Siemens SL55 w oryginalnych barwach. Telefon wyposażono w ekran CSTN o rozdzielczości 101x80 i nasyceniu 4tys. kolorów. Zastosowana wydajna bateria Li-Po o pojemności 500mAh pozwalała na 200h pracę w trybie czuwania oraz 210min rozmowy. Zastosowana pamięć wewnętrzna to niestety tylko 1,6MB co wystarczało zaledwie do pomieszczenia kontaktów, wiadomości, dzwonków polifoniczny oraz aplikacji Java. Szybką i sprawną transmisję danych zapewnia nam GPRS dzięki, któremu w oparciu o przeglądarkę WAP mamy dostęp do informacji z kraju i ze świata. Wbudowany port IrDA to kolejne udogodnienie w modelu SL55 Escada pozwalające na bezprzewodowe przesyłanie danych. 16 tonowa polifonia oraz obsługa aplikacji napisanych w języku Java pozwalały cieszyć się doskonałym dźwiękiem oraz wciąż nowymi programami i grami w telefonie.  SL55 Escada sprzyjał także kierowcom za sprawą wbudowanego trybu głośnomówiącego oraz funkcji wybierania głosowego. Opinie na temat telefonu Siemens SL55 Escada były znakomite, użytkownicy cenili model ten za bogatą funkcjonalność oraz elegancki i prestiżowy wygląd. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens SL55 Escada nie jest znana ponieważ model ten już dawno został wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa SL55 Escada nie istniały. Gry na Siemensa SL55 Escada należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa SL55 Escada możesz pobrać na naszej stronie. Zapraszamy