Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SL55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Siemens SL55 to telefon niewielkich rozmiarów z kolorowym ekranem o budowie slider. Nowy model Siemensa łączy w sobie elegancję oraz zaawansowane funkcje jakie powinien posiadać model z 2003 roku. Poręczny i opływowy model SL55 przeznaczony był dla klasy biznesowej. Najważniejsze cechy aparatu Siemens SL55 jego opis oraz listę funkcji prześledzimy poniżej.

Model SL55 wyposażono w ekran CSTN o rozdzielczości 101x80 i nasyceniu 4tys. kolorów. Zastosowana wydajna bateria Li-Po o pojemności 500mAh pozwalała na 200h pracę w trybie czuwania oraz 210min rozmowy. Zastosowana pamięć wewnętrzna to niestety tylko 1,6MB co wystarczało zaledwie do pomieszczenia kontaktów, wiadomości, dzwonków polifoniczny oraz aplikacji Java. Szybką i sprawną transmisję danych zapewnia nam GPRS dzięki, któremu w oparciu o przeglądarkę WAP mamy dostęp do informacji z kraju i ze świata. Wbudowany port IrDA to kolejne udogodnienie w modelu SL55 pozwalające na bezprzewodowe przesyłanie danych. 16 tonowa polifonia oraz obsługa aplikacji napisanych w języku Java pozwalały cieszyć się doskonałym dźwiękiem oraz wciąż nowymi programami i grami w telefonie.  SL55 sprzyjał także kierowcą za sprawą wbudowanego trybu głośnomówiącego oraz funkcji wybierania głosowego. Opinie na temat telefonu Siemens SL55 były znakomite, użytkownicy cenili model ten za bogatą funkcjonalność oraz elegancki i prestiżowy wygląd. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens SL55 nie jest znana ponieważ model ten już dawno został wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa SL55 nie istniały. Gry na Siemensa SL55 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa SL55 możesz pobrać na naszej stronie. Zapraszamy