Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SL42

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Siemens SL42 to funkcjonalny telefon wyposażony w monochromatyczny ekran o rozdzielczości 101x80px. Jego zaletą jest bateria, która potrafi wytrzymać około 200h w trybie czuwania oraz 240min ciągłej rozmowy. Prześledźmy najważniejsze funkcje telefonu Simens SL42 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Co ciekawe model SL42 wyposażono w aż 16MB wewnętrznej pamięci, którą można było wykorzystać zarówno na kontakty, wiadomości jak i zapisywanie utworów mp3. Dodatkowe wejście na karty pamięci MMC, umożliwiało gromadzenie obszernych bibliotek muzycznych i chyba to najbardziej wyróżniało Siemensa SL42 z pośród konkurentów. Przeglądarka WAP w telefonie pozwalała na przeglądanie informacji z kraju i ze świata o każdej porze wszędzie tam gdzie tylko był odpowiedni zasięg. Model SL42 posiadał także wbudowany słownik T9 umożliwiający jeszcze sprawniejsze i szybsze redagowanie wiadomości sms. Projektanci modelu SL42 nie zapomnieli także o funkcjach takich jak wybieranie głosowe czy dyktafon, w modelu SL42 nie zabrakło również kalendarza wraz z zegarkiem i alarmem oraz pomocy naukowych takich jak np. kalkulator. Siemens SL42 otrzymywał dobre opinie i ceniony był za dobrą funkcjonalność w stosunku do nie wielkiej ceny. Wartość telefonu Siemens SL42 oraz jego cena na chwilę obecną nie są możliwe do oszacowania ponieważ model ten został już dawno wyparty z aktywnego rynku.

Motywy na Siemensa SL42 nie istniały. Gry na Siemensa SL42 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa SL42 możesz pobrać na naszej stronie. Zapraszamy