Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SL10

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 6
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Siemens SL10 to model telefonu, który zapoczątkował w roku 1998 popularną serię rozsuwanych modeli SL. Ten model charakteryzował się pracą w dwóch zakresach 900 i 1800 oraz kolorowym wyświetlaczem. Prześledźmy cechy modelu SL10 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

Model SL10 to rozsuwany nie wielki aparat, który wyposażony był w te podstawowe funkcje. Bezprzewodową komunikację pomiędzy innymi urządzeniami zapewniał mu wbudowany port podczerwieni. Zastosowana bateria pozwalała na około 40h pracy w trybie czuwania oraz około 160min rozmów jak wynika z danych producenta. Sprawną komunikację zapewnia mu także możliwość przesyłania danych i faksów, jednak na dzień dzisiejszy opcja ta na nie wiele by się zdała. Siemens SL10 posiadał także możliwość obsługi połączeń oczekujących, konferencyjnych oraz przekierowań.  Dodatkowo telefon Siemens SL10 obsługuje także krótkie wiadomości sms. Natomiast w funkcjach biznesowych nie zabrakło zegarka oraz alarmu. Generalnie telefon Siemens SL10 otrzymywał dobre opinie a chwalono go za solidność i niezawodność. Na chwilę obecną wartość telefonu Siemens SL10 oraz jego cena nie są znane ponieważ model ten został już dawno wycofany z rynku.  

Motywy na Siemensa SL10 nie istniały. Gry na Siemensa SL10 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa SL10 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych.