Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SK65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Siemens SK65 to trzyzakresowy telefon, który powstał w roku 2004 i posiada szereg zaawansowanych funkcji. Cechuje go wysoka klasa i elegancki styl a przeznaczony był głównie dla klientów biznesowych. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Siemens SK65 jego opis oraz listę możliwości.

Model SK65 posiadał kolorowy ekran TFT, który pracował w rozdzielczości 132x176px i maksymalnie 65 tys. kolorów. Jak na klasę biznesową nie był to oszałamiający wynik jednak do osiągnięcia przyzwoitych efektów wystarczał. Wbudowana pamięć o pojemności 30MB pozwalała cieszyć się zbiorami dzwonków, motywów, wygaszaczy, aplikacji Java oraz wiadomościami e-mail. Telefon był przystosowany do pełnej obsługi wiadomości multimedialnych oraz poczty e-mail w tym usługi Blackberry( wiadomości e-mail pobierane błyskawicznie niczym sms). Ponadto SK65 cechowało wiele walorów komunikacyjnych jak np. połączenie GPRS, które umożliwiało szybkie przemieszczanie się po stronach internetowych dzięki przeglądarce xHTML. Nie zabrakło również łącza bluetooh oraz IrDA do bezprzewodowego przesyłania danych na nie wielkie odległości. Powiadomienia w Siemensie SK65 zapewniały 40 tonowe dzwonki polifoniczne a dzięki obsłudze aplikacji Java gry i programy mógł wybierać i instalować sam Użytkownik wedle własnych upodobań. Dodatkowo mimo tego, że telefon nie posiadał kamery można było w nim odtwarzać filmy wideo nagrane w formacie MPEG4 (H.263). Funkcjonalny, elegancki i prestiżowy – takie opinie otrzymywał Siemens  SK65 od swoich Użytkowników. Wartość telefonu Siemens SK65 oraz jego cena na chwilę obecną nie są znane ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa SK65 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa SK65. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa SK65. Zapraszamy