Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens SF65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Siemens SF65 to model telefonu, który wyposażono w obrotowy ekran – co więcej, telefon jest z klapką. Nowy model zadebiutował na rynku w roku 2004 i posiadał sporo udogodnień pozwalających cieszyć się łatwą i przyjemną obsługą. Prześledźmy najważniejsze możliwości telefonu Siemens SF65 jego opis oraz listę funkcji.

SF65 to dość wyjątkowy model za sprawą obrotowego wyświetlacza i konstrukcji klapki. Kolorowy ekran wysokiej jakości TFT pozwalał wyświetlać do 65 tys. kolorów w rozdzielczości 128x160px. Wbudowana pamięć o pojemności 18MB umożliwiała Użytkownikowi zapisywanie zdjęć, obrazów, dzwonków polifonicznych, kontaktów, wiadomości itp. Siemens SF65 posiadał także GPRS z przeglądarką WAP dzięki, której najnowsze informacje z kraju czy ze świata były dostępne wszędzie i o każdej porze. Aparat fotograficzny, który zamontowano w Siemensie SF65 nie był najlepszej jakości jednak jak na ten rok powstania z pewnością był tym czego oczekiwali Użytkownicy średniej klasy telefonu. Na pochwałę zasługuje pełna obsługa wiadomości multimedialnych wraz z klientem E-mail POP3 i IMAP4. Aparat dodatkowo posiadał wybieranie głosowe, dyktafon oraz tryb głośnomówiący. Na chwilę obecną wartość telefonu Siemens SF65 oraz jego cena nie są możliwe do oszacowania ponieważ model został już dawno wyparty z runku. Użytkownicy telefonu Siemens SF65 nadawali mu opinie trwałego modelu o oryginalnej obudowie i wszechstronnej funkcjonalności.

Motywy na Siemensa SF65 nie są dostępne. Możliwość odczytu języka JAVA powoduje, że gry na Siemensa SF65 są doskonałe. Na naszej stronie możesz pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa SF65. Zapraszamy