Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S8

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

           Siemens S8 to telefon klasyczny, który była zaprojektowany i masowo produkowany w roku 1997. Jest on bardzo podobny do opisywanego już wcześniej modelu S6, który tożsamą budowę i układ klawiatury. Prześledźmy możliwości aparatu Siemens S8 jego opis oraz listę funkcji.

Jedno zakresowy model S8 wyposażony był w baterię LI-Ion, która wystarczała ma około 60h pracy w trybie czuwania lub 4h rozmów. Jego waga jak na tamte lata była jak najbardziej akceptowalna i wynosiła 165g, natomiast wymiary zamykały się w 159x55x22mm. Podobnie jak poprzednik, Siemens S8 oferował nie wiele funkcji w zasadzie służył tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości sms. Korzystając z S8 nie można było wysyłać i odbierać danych i faksów, w menu można było za to znaleźć opcje niezbędne czyli rejestr połączeń, ustawienia dźwięków, edytor wiadomości sms itp. Na chwilę obecną model S8 nie jest już nigdzie spotykany, dlatego wartość telefonu Siemens S8 i jego cena nie są możliwe do oszacowania. Zdania na temat aparatu były podzielone, Siemens S8 ogólnie otrzymywał opinie dobre aczkolwiek w tych czasach nie można było wiele wymagać od telefonu zatem był to na pewno solidny model, który spełniał swoją funkcję.

Motywy na Siemensa S8 nie są dostępne. Gry na Siemensa S8 nie istnieją. Dzwonki na Siemensa S8 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.