Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Siemens S75 to kontynuacja biznesowego modelu S65. Nowy Siemens oferuje jeszcze więcej prestiżowych funkcji, lepszej jakości ekran przy zmniejszonej wadze oraz wymiarach. Model S75 kierowany jest dla wyższej klasy Użytkowników. Prześledźmy najistotniejsze zalety telefonu Siemens S75 jego opis oraz listę funkcji.

Model S75 wyposażony został w kolorowy ekran TFT o rozdzielczości 132x176px i nasyceniu aż 256 tys. kolorów. Wewnętrzna pamięć w stosunku do poprzedniej wersji została zwiększona do 20MB i podobnie jak w poprzednim modelu tutaj także spotkamy port na dodatkowe karty. Siemens S75 reprezentuje bardzo rozbudowaną platformę komunikacyjną – połączenie z Internetem może tutaj być realizowane na dwa sposoby w oparciu o GPRS lub EDGE wybierane przez telefon automatycznie w zależności od dostępności sieci, dodatkowo dane można przesyłać bezprzewodowo do innych urządzeń dzięki bluetooth oraz IrDA. Co więcej wbudowana przeglądarka XTML pozwala wygodnie przemieszczać się po stronach internetowych. Telefon to także rozbudowane urządzenie muzyczne oferujące obsługę dźwięków wielu formatów. W S75 znajdziemy także aparat 1,3 Mpx z możliwością nagrywania wideo. Użytkownicy telefonu Siemens S75 nadają mu opinie zaawansowanego modelu o ciekawym designie. Na chwilę obecną cena telefonu Siemens S75 nie jest znana z uwagi na to, że model został już wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa S75 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa S75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa S75. Zapraszamy