Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 132 x 176
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

          Siemens S65 to model telefonu wyższej klasy, który odpowiada zastosowaniom biznesowym. Telefon posiada wszystkie zaawansowane funkcje a nawet więcej. Jest elegancki i lekki a jego przejrzysty ekran pozwala na wygodną i długą pracę. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Siemens S65 jego opis oraz listę możliwości.

Siemensa S65 wyposażono w ekran TFT o rozdzielczości 132x176px i nasyceniu 65 tys. kolorów. Model ten wprowadzono na rynek w roku 2004 i jak na te lata oferował całkiem spory zasób funkcji. Wbudowana pamięć o pojemności 10MB pozwalała na gromadzenie zdjęć, plików, dzwonków, smsów, kontaktów itp. Dodatkowo producent pomyślał o zewnętrznej karcie pamięci MMC, dzięki której do za gospodarowania była znacznie więcej wolnego miejsca. W funkcji komunikacyjnych warto wymienić Bluetooth oraz IrDA do bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy innymi urządzeniami oraz pakietową transmisję danych GPRS. Siemens S65 pozwalał swojemu użytkownikowi cieszyć się bogactwem aplikacji i gier napisanych w języku JAVA a dzięki polifonii 40 tonowej brzmienie nadchodzących połączeń było doskonałe. Co więcej model ten posiadał także wbudowany aparat fotograficzny o matrycy 1,3 MPx z możliwością rejestracji filmów Video. Bardzo wszechstronny i elegancki telefon, Siemens S65 takie opinie otrzymywał często od swoich użytkowników. Wartość aparatu Siemens do najniższych z cen nie należała jednak z uwagi na elegancję i styl wart był tych pieniędzy.

Motywy na Siemensa S65 nie istnieją. Polecamy za to Gry na Siemensa S65 w JAVA. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa S65. Zapraszamy