Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S6 Power

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 97 x 33
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Siemens S6 Power to telefon, który jest rozbudowaną wersją pierwszego modelu Siemensa S3, dodatek Power oznacza tylko tyle, że Producent zastosował znacznie wydajniejszą baterię, budowa oraz funkcję pozostają identyczne jak w S6. Nowy model pojawił się 2 lata później na rynku i w stosunku do poprzednika oferował lepsze parametry pracy przy zmniejszonych wymiarach i wadze urządzenia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcje telefonu Siemens S6 Power jego opis oraz możliwości.

S6 Power to kolejny model Niemieckiego producenta wyposażony w jeszcze mocniejszą baterię. Podobnie jak poprzedni model obsługiwał transmisję danych. Model S6 Power to zasłużony klasyk, który obecnie można już spotkać tylko u koneserów.  Telefon pracował w zakresie 900MHz, chyba jedynym oferowanym przez nadajniki GSM w tych latach. Cóż, model S6 Power przewidziany był przez producenta jako zwykły telefon komórkowy, którego jedynym zadaniem była komunikacja głosowa. Nie znajdziemy w nim gier lub nawet dzwonków polifonicznych, bowiem w tych latach sam fakt, bezprzewodowych rozmów w terenie już był czymś nowym i nie zwykłym. Użytkownicy telefonu Siemens S6 Power nadawali mu opinie aparatu solidnego ale bardzo drogiego. W momencie kiedy Siemens S6 Power pojawił się na rynku jego cena była sporo wygórowana, podobnie jak ceny za połączenia i wiadomości sms.

Motywy na Siemensa S6 Power nie istniały. Gry na Siemensa S6 Power nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S6 Power to klasyczne dźwięki monofonicznie.