Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S6

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 97 x 33
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Siemens S6 to telefon, który jest rozbudowaną wersją pierwszego modelu Siemensa S3. Nowy model pojawił się 2 lata później na rynku i w stosunku do poprzednika oferował lepsze parametry pracy przy zmniejszonych wymiarach i wadze urządzenia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcje telefonu Siemens S6 jego opis oraz możliwości.

S6 to kolejny model Niemieckiego producenta wyposażony w bardziej pojemną baterię, tym razem 700mAh. Podobnie jak poprzedni model obsługiwał transmisję danych. Model S6 to zasłużony klasyk, który obecnie można już spotkać tylko u koneserów.  Telefon pracował w zakresie 900MHz, chyba jedynym oferowanym przez nadajniki GSM w tych latach. Cóż, model S6 przewidziany był przez producenta jako zwykły telefon komórkowy, którego jedynym zadaniem była komunikacja głosowa. Nie znajdziemy w nim gier lub nawet dzwonków polifonicznych, bowiem w tych latach sam fakt, bezprzewodowych rozmów w terenie już był czymś nowym i nie zwykłym. Użytkownicy telefonu Siemens S6 nadawali mu opinie aparatu solidnego ale bardzo drogiego. W momencie kiedy Siemens S6 pojawił się na rynku jego cena była sporo wygórowana, podobnie jak ceny za połączenia i wiadomości sms. Siemens zaprojektował także identyczny model S6 posiadający wydajniejszą baterię o nazwie POWER, którego opis znajdziesz na POBIERZ.PL

Motywy na Siemensa S6 nie istniały. Gry na Siemensa S6 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa S6 to klasyczne dźwięki monofonicznie.