Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens S55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Siemens S55 reprezentuje telefon, który wkracza w nowe standardy i jest już bardziej zaawansowanym modelem w stosunku do S45. Zmieniło się wiele rzeczy, przede wszystkim waga telefonu to 85g a jego wymiary to 101x42x18, nowy Siemens jest po prostu elegancki, mały, lekki i zgrabny a przy tym oferuje naprawdę sporo jak na 2002 rok powstania. Prześledźmy zatem krótki opis telefonu Siemens S55 jego najistotniejsze walory oraz cechy.

Trzy zakresowy aparat Siemensa może się już pochwalić znacznie lepszą jakością. Ekran telefonu to 7 liniowy kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 101x80px i nasyceniu aż 256 tys. kolorów. Jak na ten takie parametry wyróżniały go z pośród konkurencji. 1 MB pamięci wewnętrzne wprawdzie nie było oszałamiającym wynikiem jednak na podstawowe dane jak kontakty, wiadomości czy polifonia musiało wystarczyć. Co ciekawe S55 posiadał sporo funkcji transmisji danych m.in. GPRS, przeglądarka WAP, Bluetooth, IrDA a nawet USB. 16 tonowa polifonia brzmiała całkiem nieźle a możliwość instalacji nowych aplikacji i gier pozwalała długo cieszyć się telefonem. Siemens S55 wyposażony był także w wygaszacze, wiadomości mms, wybieranie głosowe, dyktafon oraz pełną gamę funkcji biurowych jak kalendarz czy kalkulator. Wracając do budowy, S55  posiadał charakterystyczną klawiaturę na wzór stopni, na której bardzo wygodnie się pracowało. Solidny, funkcjonalny, mały i poręczny – Siemens S55 otrzymywał takie opinie od swoich Użytkowników. Cena telefonu Siemens S55 nie była mała jednak oszacowanie jej na dzień dzisiejszy nie jest możliwe.

Motywy na Siemensa S55 nie istnieją. Polecamy za to Gry na Siemensa S55 w JAVA. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa S55. Zapraszamy